l

Skuteczność zespołu sprzedażowego

Sprzedaż w B2B - jak zarządzać wydajnością swoich pracowników? Porozmawiamy o codziennej pracy w dziale sprzedaży z dwóch perspektyw - managera działu sprzedaży i handlowca.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Kiedy?

10.06.2020

Manager zespołu

Dla kogo?

Online

Gdzie?

O WYDARZENIU

10.06.2020

Pokażemy Państwu codzienność pracy w dziale sprzedaży z dwóch perspektyw. Jak handlowiec realizuje swoje zadania, jak pracuje ze swoimi leadami, szansami sprzedażowymi, i jak to się ma do prognozowania poziomu sprzedaży przez managera działu. Łącząc CRMa ze Skilo przedstawimy, jak w przyjazny i przejrzysty sposób zarządzać wydajnością całego zespołu oraz rozliczać pracowników z realizowanych planów sprzedażowych - wszystko przy wykorzystaniu technologii Salesforce®. Spotkanie zakończymy przykładami ze zrealizowanych wdrożeń, które czerpią korzyści z połączenia tych dwóch obszarów.

Dni
Godzin
Minut
Sekund

DNI

GODZIN

MINUT

SEKUND

SPEAKERZY

Robert Augustyniak

Robert jest współtwórcą Skilo, wiodącego systemu do strategicznego zarządzania procesami HR, zbudowanego na platformie Salesforce®.

Z pomocą Skilo, Robert wspiera firmy z różnych branż w koncentracji na skutecznym zarządzaniu i rozwoju pracowników poprzez usprawnianie i automatyzację kluczowych procesów HR w organizacji.

Izabella Rybczyńska

Iza pomaga firmom w odnalezieniu drogi do skutecznego zwiększania zaangażawonia pracowników i efektywnego budowania employee experience. Swoje 15 – letnie doświadczenie zdobyte podczas współpracy z wieloma organizacjami wykorzystuje doradzając w wyborze, planowaniu i wdrażaniu projektów IT wspierających działy HR z różnych branż. Zwolenniczka technologii i nowoczesnych rozwiązań w chmurze, wartościowej komunikacji oraz przekonania, że w firmie warto postawić na jej najcenniejszą wartość – czyli pracownika.

Wojciech Gaura

Wojciech posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT. Od 2 lat pracuje dla Salesforce®.

Obecnie jako Solution Engineer buduje i prezentuje dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania bazujące na platformie Salesforce®.Wojciech pasjonuje się każdą technologią związaną z chmurą i ciągle poszerza swoją wiedzę na ten temat.

Krzysztof Augustynowicz

Krzysztof zarządza zespołem sprzedażowym w Salesforce® w regionie CEE. Dołączył do Salesforce® 7 lat temu i był jednym z pierwszych pracowników Salesforce® na Polskę. Od siedmiu lat zajmuje się wsparciem polskich i wschodnioeuropejskich firm w procesie transformacji cyfrowej. Krzysztof zdobył tytuł magistra na University of Bradford.

AGENDA

1,5 GODZINY

Łącząc CRMa ze Skilo przedstawimy jak zarządzać wydajnością całego zespołu oraz rozliczać pracowników z realizowanych planów sprzedażowych przy wykorzystaniu technologii Salesforce®.

09:30-09:40

Przedstawienie panelistów i agendy webinaru.

Wprowadzenie

09:40-09:50

Praca handlowca, zarządzanie zespołu przez managera, sprawdzenie forecastów i opportunities.

Salesforce®

09:50-10:00

Performance Management ze Skilo.

Skilo

10:00-10:30

Korzyści wykorzystania Skilo wraz z CRM i ich efekty.

Case Studies

10:30-11:00

Panel dyskusyjny, Q&A

Q&A

Dołącz do webinaru

Zostaw kontakt do siebie, a my prześlemy Ci zaproszenie na wirtualne spotkanie.

ZAREJESTRUJ SIĘ

REJESTRACJA

Dodaj do kalendarza

06/10/2020 09:30 AM 06/09/2020 11:00 AM Poland/Warsaw Webinar Skilo - Wydajność zespołu sprzedażowego Porozmawiamy o codziennej pracy w dziale sprzedaży z dwóch perspektyw - managera działu sprzedaży i handlowca. Dołącz do webinaru - https://attendee.gotowebinar.com/register/3543083169164156432

Copyright © 2020 Enxoo Sp. z o.o.

All rights reserved. Various trademarks held by respective owners.