Dołącz do nas i razem z Enxoo i Salesforce® wkrocz na drogę transformacji cyfrowej.

Najbardziej inspirujące wydarzenie dedykowane branży Utilities!

KIEDY: 3 października, 2019


GDZIE: The Heart Warsaw

Panel Enxoo for Utilities to sesje z wyjątkowymi prelegentami przygotowane z myślą o sektorze energetycznym oraz branży e-mobility.


Założyciel Panek CarSharing, Maciej Panek opowie o wpływie CarSharingu na rozwój sektora e-mobility.


Ekspert branży energetycznej, Grzegorz Lot w formie warsztatów przedstawi zalety bundlowania jako narzędzia do budowania wzrostu i marży.

Agenda

Enxoo Industry Cloud Experience

Enxoo Industry Cloud Experience to coroczne spotkanie poświęcone zagadnieniom związanym z transformacją cyfrową. Wydarzenie, które odbędzie się w Warszawie, połączy innowację, technologię Salesforce® i dyskusję o trendach zmieniających oblicze branż Telekomunikacyjnej, Utilities, SaaS i HR.

EICE 2019 to ponad 100 uczestników otwartych na nowe kontakty i nawiązywanie relacji biznesowych.

Pełna agenda

Prelegenci

9:30-13:00 Kawa, powitanie i część wspólna


13:00-13:30 Lunch


13:30-14:00 Jakie wyzwania stoją przed branżą utilities?


14:00-14:25 Prelekcja Macieja Panka


Prezes Zarządu i właściciel PANEKS.A., inicjator UAB PANEK na Litwie i PANEK Mobility S.R.O w Czechach. Ukończył inwestycje kapitałowe w WSB w Poznaniu oraz marketing i zarządzanie na Politechnice Wrocławskiej. W 2017 roku zarządzana przez niego spółka powoła do życia nową usługę, PANEK CarSharing, czyli system wynajmowania samochodów za pomocą telefonu komórkowego na minuty i kilometry. Wiele rozwiązań biznesowych i inspiracji czerpie z obserwowania świata. Przenosi na grunt polski zagraniczne wzorce, które znajduje podczas licznych, dalekich podróży. Czynnie zajmuje się fotografią, komponuje muzykę filmową, uprawia bieganie. Od grudnia 2016 roku jest certyfikowanym Mentorem.

Maciej Panek

Grzegorz Lot

Od ponad 22 lat związany z energetyką. Od 2002 pracował w Vattenfall, gdzie pełnił szereg funkcji managerskich. W 2006 roku rozpoczął przygodę z klientem jako Dyrektor ds. Obsługi Klientów, a następnie Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu. Od 2010 Wiceprezes Vattenfall Sales Poland oraz członek Business Group Central Europe Sales. W latach 2012–2019 Wiceprezes ds. Sprzedaży na Rynku Masowym w TAURON Sprzedaż oraz TAURON Sprzedaż GZE, a w okresie 2017–2019 dodatkowo Dyrektor Wykonawczy ds. Klienta w Tauron Polska Energia S.A. W portfolio ma szereg projektów w zakresie zmian organizacyjnych, wprowadzonych nowych produktów i usług, kampanii marketingowo-sprzedażowych, kanałów kontaktu i narzędzi informatycznych. Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach na Wydziale Mechanicznym Energetycznym. W 2013 roku uzyskał tytuł MBA, The Brennan School of Business of Dominican University.

Praktyczne podejście do sprzedaży wiązanej w sektorze utility

CarSharing i jego wpływ na rozwój branży e-mobility

14:25-14:35 Przerwa kawowa


14:35-16:00 Prelekcja Grzegorza Lota
16:00 - 18:00 Networking i wino

BIO

Maciej Panek

BIO

Grzegorz Lot

Dołącz do EICE 2019!

Wydarzenie dedykowane jest branży Telekomunikacyjnej, Utilities, SaaS i HR. Teraz znajdujesz się na stronie poświęconej Panelowi HR. Zobacz, co przygotowaliśmy dla innych branż:

HR

Communications

Saas

Copyright © 2019 Enxoo Sp. z o.o.

All rights reserved. Various trademarks held by respective owners.