Dołącz do Enxoo i Salesforce® i wkrocz na drogę transformacji cyfrowej.

Najbardziej inspirujące wydarzenie dedykowane branży Telekomunikacyjnej, Utilities, SasS oraz HR już wkrótce!

Spotkajmy się na wydarzeniu pełnym inspiracji, innowacji i networkingu.

Kiedy: czwartek, 3 października, 2019

Gdzie: The Heart Warsaw, Warsaw Spire

Innowacje: Nasi prelegenci przedstawią najnowsze rozwiązania dedykowane Telekomunikacji, HR, Utilities i SaaS. Bądź na bieżąco z branżowymi nowinkami!


Trendy: EICE 2019 to przegląd trendów dominujących w każdej z dedykowanych branż. Zdobądź praktyczną wiedzę i zainspiruj się!


Networking: EICE 2019 to platforma do wymiany doświadczeń dla ponad 100 gości z Polski i zagranicy. Nawiąż bezcenne kontakty biznesowe!

Agenda

Enxoo Industry Cloud Experience

Enxoo Industry Cloud Experience to coroczne spotkanie poświęcone zagadnieniom związanym z transformacją cyfrową. Wydarzenie, które odbędzie się w Warszawie, połączy innowację, technologię Salesforce® i dyskusję o trendach zmieniających oblicze branż Telekomunikacyjnej, Utilities, SaaS i HR. EICE 2019 to ponad 100 uczestników otwartych na nowe kontakty i nawiązywanie relacji biznesowych.

Dołącz do EICE!

Do zobaczenia!

Telekomunikacja

Utilities

HR

SaaS

Dlaczego warto wziąć udział w EICE 2019?

Prelegenci

9:30 - 10:15 Rejestracja i śniadanie

10:15 - 10:30 Przywitanie gości, przedstawienie Enxoo

10:30 - 10:55 Prezentacja


Krzysztof Zych, CEO

Adriano Acciaroli, EMEA Telecommunications Director, Salesforce

10:55 - 11:20 PrezentacjaAdam Sawicki, Senior Executive, Board Member & Angel Investor, TMT & Digital Transformation

11:20 - 11:35 Przerwa kawowa

11:35 - 12:15 Prezentacja12:15 - 13:00 Czy prawodawstwo nadąża za transformacją cyfrową?

Dr Ireneusz Matusiak, Radca prawny, APLaw Artur Piechocki Piotr Mroziński, DocuSign Evangelist, DocuSign Marcin Naliwajko, Business Leader, Enxoo

13:00 - 13:30 Lunch

13:30 - 16:00 Sesje branżowe: Communications, HR, Utilities

16:00 - 18:00 Networking

Pobierz pełną agendę

Poznaj nasze sesje branżowe:

Prelegenci sesji branżowych

Jacek Krajewski

Jacek Wiśniewski

Olga Żółkiewicz

Grzegorz Lot

Maciej Panek

Krzysztof Zych

Od ponad 20-lat związany z branżą telekomunikacyjną. Doświadczenie zdobywał jakoKonsultant IT, Project/Program Manager, a finalnie jako CIO jednego z największychoperatorów telekomunikacyjnych w Europie. Pracując w AMG.net zarządzał zespołem CRMrealizującym projekty dla m.in. TP SA, Orange, Wana/Invi i GTS CE.


Jako CIO w GTS CE odpowiadał za kluczowe projekty dla transformacji biznesu: ujednolicenie systemów OSS/BSS i największe w tej części Europy wdrożenie systemu Salesforce. Jest założycielem Enxoo, firmy dostarczającej rozwiązania dla operatorów telekomunikacyjnych i firm zsektora nieruchomości. Jako platynowy partner Salesforce, spółka zatrudnia dziś największyw regionie CEE zespół ekspertów tej technologii.

Adriano Acciaroli

Adriano jest dyrektorem ds. Telekomunikacji w regionie EMEA w Salesforce. Ekspert branży telekomunikacyjnej z 30-letnim doświadczeniem w zakresie ICT we wszystkich aspektach sprzedaży, marketingu i wdrożenia.


Jako zaufany doradca globalnych dostawców usług telekomunikacyjnych, Adriano ściśle współpracuje z kadrą zarządzającą w biznesie, jak i IT. Pracuje także z zespołami ds. Strategii klienta w celu zdefiniowania i opracowania podejścia do transformacji cyfrowej mając na uwadze sukces klienta. Przed dołączeniem do Salesforce Adriano kierował zespołem Huawei Software Digital Transformation w regionie EMEA, wcześniej przez 13 lat pracował w Oracle Communications EMEA Industry Team.

Adam Sawicki

Adam Sawicki to praktyk transformacji cyfrowej, głównie związany z branżą TMT. Przez 12 lat pracował w 5 krajach dla skandynawskiej grupy Telia Sonera, zaczynając od stanowiska konsultanta, kończąc jako EVP West Europe & North America. W latach 2012-2013, jako Prezes Rady Nadzorczej, był zaangażowany w przejęcie Nexto.pl dla sieci RUCH S.A. W latach 2014-2015 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Netia S.A. Następnie, od czerwca 2015 do marca 2017 roku, będąc Prezesem Zarządu zajmował się restrukturyzacją i transformacją T-Mobile Polska.


Do sierpnia 2019 sprawował nadzór nad procesami związanymi z cyfryzacją w AmRest Holding. We wrześniu 2019 roku objął stanowisko Członka Zarządu JustTag Group.


Adam Sawicki ukończył studia magisterskie w Wyższej Szkole Handlowej w Sztokholmie, program General Manager na Harvard Business School oraz liczne kursy na Uniwersytecie Stanforda, Singularity University, IMD i INSEAD.

Hrvoje Supic

Hrvoje Supic w Salesforce pełni funkcję Regional Vice President i jest odpowiedzialnym za biznes korporacyjny w Europie Środkowej i Wschodniej.


W codziennym życiu pomaga firmom z różnych branż w wykorzystywaniu możliwości jakie daje era cyfryacji i inteligentych maszyn.


Ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie technologii i rynków Europy Środkowo-Wschodniej.

Ireneusz Matusiak

Radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Doktor nauk prawnych („Gra komputerowa jako przedmiot prawa autorskiego”), absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.


Prezes Sądu Polubownego ds. Domen Internetowych przy Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji (PIIT).Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej i przemysłowej szczególnie w branży IT i mediów (gry komputerowe, programy komputerowe).


Doradza w zakresie prawa autorskiego, prawa nowych technologii (w tym nadzór wdrożeniowy programów informatycznych), ochronie dóbr osobistych, prawie prasowym i prawie medycznym.

Piotr Mroziński

Ewangelista DocuSign z szerokim doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą, marketingiem społecznościowym i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. W DocuSign jest odpowiedzialny za ekspansję w Europie Środkowej i Wschodniej, gdzie wspiera największe firmy w przejściu na podpis elektroniczny i osiągnięciu realnych korzyści biznesowych płynących z wdrożenia pełnego modelu „paperless”.


Piotr ukończył studia MBA z ukierunkowaniem na biznes międzynarodowy oraz MSc z zarządzanie nowymi technologiami i innowacją na GCD oraz Smurfit Business School w Dublinie.

Marcin Naliwajko

Partner w firmie Enxoo, odpowiedzialny za dostarczanie innowacyjnych chmurowych rozwiązań opartych na platformie Salesforce.Posiada wieloletnie doświadczenia w projektach na styku IT i biznesu. Z systemami CRM związany od 15 lat.


Entuzjasta rozwiązań CRM i BPM, nowych technologii, architektury korporacyjnej i metodologii zwinnych. Umiejętnie łączy cele biznesowe z technologią aby dostarczać innowacyjne i wydajne rozwiązania.

Krzysztof Zych

BIO

Adriano Acciaroli

BIO

Adam Sawicki

Hrvoje Supic

BIO
BIO

Ireneusz Matusiak

Piotr Mroziński

BIO
BIO

Marcin Naliwajko

BIO

Hrvoje Supic, Regional Vice President, Central and Eastern Europe and Mediterranean, Salesforce

Copyright © 2019 Enxoo Sp. z o.o.

All rights reserved. Various trademarks held by respective owners.